Dolce & Gabbana a Kim Kardashian: Pravda o spolupráci

Je to pravda, nebo jen další marketingový tah slavného módního domu? Tento týden se dostaly na povrch informace o spolupráci mezi italskou značkou Dolce & Gabbana a celebritou Kim Kardashian. V tomto článku vám přinášíme pravdu o této spolupráci a prozradíme vám, co nám nová kolekce navržená Kim Kardashian ukazuje.

Pravda o spolupráci Dolce & Gabbana a Kim Kardashian

O spolupráci Dolce & Gabbana s Kim Kardashian se spekulovalo již několik měsíců. Nicméně, až nyní se objevily konkrétní informace. Kim Kardashian byla vyslána do Itálie, aby spolupracovala na nové kolekci značky. Tato kolekce bude mít název „K“ a bude se skládat z oblečení a doplňků pro ženy a dívky.

To je poprvé, co Kim Kardashian spolupracuje s italskou značkou a také první spolupráce značky s celebritou. Ale proč se vůbec snaží Dolce & Gabbana spolupracovat s Kim Kardashian?

Marketingový tah nebo pravá láska módního dvojice?

Mnoho lidí si klade otázku, zda je tato spolupráce jen dalším krokem ve snaze zvýšit prodeje, nebo zda mezi módním domem a celebritou skutečně existuje silný vztah. Nicméně, na druhé straně, nebylo by poprvé, kdy by Dolce & Gabbana spolupracovali s celebritou. Již v minulosti spolupracovali s Madonna, Jennifer Lopez, nebo Beyoncé.

Kromě toho, Kim Kardashian se dlouhodobě zajímá o módu a sama navrhla několik kolekcí. Je tedy možné, že tato spolupráce skutečně vychází z jejího zájmu o módu a značka má zájem o spolupráci s kreativní osobou, která se v oblasti módy pohybuje.

Co nám prozrazují prvky kolekce navržené Kim Kardashian?

A co nám nová kolekce ukazuje? Podle zdrojů z řad Dolce & Gabbana se v kolekci objeví prvky, které jsou charakteristické pro Kim Kardashian. Konkrétně se bude jednat o korzety, úzké sukně a vysoké podpatky. Vše doplněné o prvky typické pro značku Dolce & Gabbana, jako jsou například brokátové látky.

Navíc, kolekce bude nabízet i dětské verze některých modelů, což je další způsob, jak zvýšit prodeje. Nicméně, zda se nová kolekce stane hitem prodejů, zůstává stále otázkou.

Závěr

Spolupráce mezi Dolce & Gabbana a Kim Kardashian vyvolává mnoho otázek. Nicméně, zda je tato spolupráce pouze dalším marketingovým tahem, nebo má základ v pravé lásce módního dvojice, zůstává otázkou. Jedno je však jisté, nová kolekce K navržená Kim Kardashian nabídne prvky charakteristické pro tuto celebritu a bude se skládat z oblečení a doplňků pro ženy a dívky. Ať už se nová kolekce stane hitem prodejů, nebo ne, zůstává stále otázkou.

Napsat komentář